Künye

 

İmtiyaz Sahibi / Grantee
https://www.yokyau.com/  MEDYA LTD. ŞTİ. Adına;

Orhan AYDIN
Mail: gokhanaydin@yokyau.com

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Orhan ALTUN

Mail: msipek@yokyau.com

Haber Editörleri / News Editors
Ms İpek

Mail: orhanaydin@yokyau.com

Taner TEMEL
Mail: taner_temel@yokyau.com

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Orhan AYdın
Mail: orhanaydin@yokyau.com

Mali Müşavir / Financial Advisor
Orhan ALTUN
Mail: gokhanalydin@yokyau.com

Hukuk Danışmanı / Uurisconsult
Kemal Sürer
Mail: kemal.surer@yurtdisiilanlari.com

Reklam / Advertise
Onur TÜRK
mail: info@yokyau.com

Barındırma / Hosting
Turhost

Mail: info@turhost.com
Tel: +(0212) 227 74 74

Yazılım / Software
Wordpress
(Jannah lisanslı temasını kullanmaktadır.)

BASIN BÜLTENİ
Haber niteliği taşıdığını düşündüğünüz yazı ve görselleri bize info@yokyau.com adresi üzerinden gönderebilirsiniz. Gönderiniz ekibimizce onaylanırsa ilgili kategoride yayına alınır.

Adres / Adress
Kirazlı Mahallesi Özgür Sokak. No : 26- 3 Merkez/İstanbul
MAİL: info@yokyau.com

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
© Copyrigth 2021 yokyau.com tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak derlenmiş paylaşımların tamamı telif hakları dahilinde  yokyau.com’a aittir. Yayınlanmış olan her türlü materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır. Yazı, ses, resim ve video gibi içeriklerin çoğaltılması veya başka bir yayın organı aracılığı ile dağıtılması suç unsuru sayılacaktır.

GİZLİLİK İLKELERİ
Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. yokyau.com üzerinden yapacağınız kayıt ve yorum işlemlerinde kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

yokyau.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili  yokyau.com herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY
This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on YurtDisindaCalisma.com. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on YurtDisindaCalisma.com are opened on a new page. YurtDisindaCalisma.com does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.

Başa dön tuşu